Bursa Harmancık Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici

Bursa Harmancık Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Bursa Oto Kurtarıcı, Bursa Oto Kurtarma, Bursa Harmancık Çekici ve Yol Yardım servisi olarak 7/24 oto kurtarma, oto cekici, yol yardım hizmeti veriyoruz.
Bursa ve çevresinde 7/24 oto kurtarma, oto cekici, yol yardım hizmeti veriyoruz. Yarı yolda kaldığınızda günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

Bugünlerde otomobil teknolojisinin ne kadar ilerlediği hepimizce malum. Buna rağmen otomobillerimizde bulunan akıllı sistemler, elektronik beyinler, patlamış lastikler veya farklı arızalar, sizi her zaman bir oto çekici çağırmaya mecbur bırakabilir.

Böyle bir durumda elbette ki işinin ehli olmuş profesyonel bir oto kurtarıcı çağırmanız gerekiyor. Peki, ulaştığınız araç çekicinin bir yol yardım uzmanı olup olmadığını nasıl bileceksiniz?

İLK KEZ BİR OTO ÇEKİCİ ARACINIZI MI ÇEKİYOR?
Hiçbirimiz kullandığımız aracımızın arızalanmasını, bizi yarı yolda bırakmasını ya da Allah korusun bir kazaya dahil olmayı aklından bile geçirmek istemez.

Bu sebepten bir çoğumuz aracımız bir oto çekici ile yedekleneceği zaman buna hazırlıklı değilizdir. İşte böyle bir durumda kaldığımız zaman eğer ilk defa oto kurtarıcı ile araç çektiriyorsak Bursa Harmancık En Yakın Çekici olarak bilmeniz gereken önemli hususları sizin için sıraladık;

NEDEN ÇEKİCİ ÇAĞIRMALIYIM
Neden çekici çağırmalıyım diyebileceğiniz ve size göre altı üstü basit bir kaza yaptınız ama kesinlikle bilmeniz gerekiyor ki böyle bir durumda bir yol yardım çağrısında bulunarak oto çekici çağırmak sizin için en doğru tercih olacaktır.

KOLAY VE EKONOMİK ARAÇ ÇEKTİRME
Bir yere giderken veya gelirken ya da gideceğiniz yere hızlı bir şekilde varmaya çalışırken, yani gün boyu çoğunlukla araç kullanıyoruz.

OTO KURTARMA FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?
İstemeyiz tabi ama diyelim ki aracınız yolda kaldı ve aracınızı bir oto kurtarıcıya çektireceksiniz. İster sigorta firmanız ödesin, ister garanti kapsamındaki aracınızın yol yardımı, ister siz ödeyin, bu hizmetin fiyatlandırılmasında hangi faktörlerin etkili olduğunu bilmekte fayda var.

Öncelikle her araç çekim operasyonunda farklılıklar olduğunu, bu farklılıkların fiyatı doğrudan etkilediğini belirtmek lazım. Peki nedir bu farklılıklar;

Aracınızı çekecek olan oto kurtarıcının cinsi. Bu durum aracınızın tipine, ağırlığına, boyuna, yüksekliğine ve mevcut durumuna (arızalı, kazalı, ters dönmüş, tekerler kırık vs) ya da bulunulan konumda oto kurtarıcının manevra imkanına ve çeşidine göre değişebilir. Araç eğer boğazı geçecek ise Oto Kurtarıcının İstinye ya da Sirkeci gemi hattına uygunluğu söz konusu olacaktır. Aracın ağırlığı belli bir kilogramın üzerinde ise oto kurtarıcı Yavuz Sultan Selim köprüsünü kullanacğından dolayı fiyatta farklılık oluşacaktır.

Konum: Mesafe ile karıştırılmaması gereken bir faktör. Aracınızın yoğun trafiğin ortasında mı, otoyolda mı, kapalı bir otoparkta mı, arazide çamurda mı, sel basmış bir yerde mi, tren raylarının üzerinde mi vs kaldığına, manevra yapılabilecek alanın müsaitliğine göre değişir.

Mesafe: Aracınızın alınacağı yerden bırakılacağı yere olan mesafe fiyatlamada ana etkenlerdendir. Elbette mesafe uzadıkça km başı ücret bir miktar düşüş gösterir. Planlanan rota üzerindeki otoyol, köprü, gemi vs geçiş ücretleri de hesaba katılır. Örneğin Beylikdüzü’de aracınız arıza yaptı. Aracınızı oto kurtarıcı ile Zincirlikuyu’daki yetkili servise götürmek istiyorsunuz. Birinci alternatif daha yoğun trafikli ancak daha kısa, ikinci alternatif daha hızlı, ancak otoyol geçiş ücretli ve d10 km daha uzun olacaktır. oto kurtarıcı da talebinize göre fiyatlandırma yapacaktır.

Aracın durumu: Aracın tekerleri kilitlemiş olması, tekerlerin kırık olması, aracınızın çekim işleminde ekstra aparatlar kullanılmasını gerektirebilir. Bazı durumlarda iki oto kurtarıcı birlikte işlem yapmak gerekebilir. Bu durum fiyatı etkileyebilir.

Elbette her durumda sigortanızın size tanıdığı hakları, yani araç çekim ücretinin ne kadarının karşılandığını, sadece arıza durumunda ve en yakın servise kadar mı yoksa limitsiz mi olduğunu öğrenmek, ekstra fiyatlandırmaların içeriğini de detaylandırmakda fayda var.

Akpınar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Alutca Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Balatdanişment Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Ballısaray Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Bekdemirler Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Çakmak Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Çamoğlu Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Çatalsöğüt Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Dedebali Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Delicegüney Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Dutluca Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Ece Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Gedikören Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Gökçeler Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Gülözü Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Harmancık Akalan Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Hopandanişment Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Ilıcaksu Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, İshaklar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Karaca Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Kepekdere Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Kılavuzlar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Kışmanlar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Kocapınar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Kozluca Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Merkez Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Nalbant Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Okçular Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Saçaklı Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Yayabaşı Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Yeşilyurt Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Konum Gönder!