Bursa Keles Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici

Bursa Keles Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Bursa Oto Kurtarıcı, Bursa Oto Kurtarma, Bursa Keles Çekici ve Yol Yardım servisi olarak 7/24 oto kurtarma, oto cekici, yol yardım hizmeti veriyoruz.
Bursa ve çevresinde 7/24 oto kurtarma, oto cekici, yol yardım hizmeti veriyoruz. Yarı yolda kaldığınızda günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

Bugünlerde otomobil teknolojisinin ne kadar ilerlediği hepimizce malum. Buna rağmen otomobillerimizde bulunan akıllı sistemler, elektronik beyinler, patlamış lastikler veya farklı arızalar, sizi her zaman bir oto çekici çağırmaya mecbur bırakabilir.

Böyle bir durumda elbette ki işinin ehli olmuş profesyonel bir oto kurtarıcı çağırmanız gerekiyor. Peki, ulaştığınız araç çekicinin bir yol yardım uzmanı olup olmadığını nasıl bileceksiniz?

İLK KEZ BİR OTO ÇEKİCİ ARACINIZI MI ÇEKİYOR?
Hiçbirimiz kullandığımız aracımızın arızalanmasını, bizi yarı yolda bırakmasını ya da Allah korusun bir kazaya dahil olmayı aklından bile geçirmek istemez.

Bu sebepten bir çoğumuz aracımız bir oto çekici ile yedekleneceği zaman buna hazırlıklı değilizdir. İşte böyle bir durumda kaldığımız zaman eğer ilk defa oto kurtarıcı ile araç çektiriyorsak Bursa Keles En Yakın Çekici olarak bilmeniz gereken önemli hususları sizin için sıraladık;

NEDEN ÇEKİCİ ÇAĞIRMALIYIM
Neden çekici çağırmalıyım diyebileceğiniz ve size göre altı üstü basit bir kaza yaptınız ama kesinlikle bilmeniz gerekiyor ki böyle bir durumda bir yol yardım çağrısında bulunarak oto çekici çağırmak sizin için en doğru tercih olacaktır.

KOLAY VE EKONOMİK ARAÇ ÇEKTİRME
Bir yere giderken veya gelirken ya da gideceğiniz yere hızlı bir şekilde varmaya çalışırken, yani gün boyu çoğunlukla araç kullanıyoruz.

OTO KURTARMA FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?
İstemeyiz tabi ama diyelim ki aracınız yolda kaldı ve aracınızı bir oto kurtarıcıya çektireceksiniz. İster sigorta firmanız ödesin, ister garanti kapsamındaki aracınızın yol yardımı, ister siz ödeyin, bu hizmetin fiyatlandırılmasında hangi faktörlerin etkili olduğunu bilmekte fayda var.

Öncelikle her araç çekim operasyonunda farklılıklar olduğunu, bu farklılıkların fiyatı doğrudan etkilediğini belirtmek lazım. Peki nedir bu farklılıklar;

Aracınızı çekecek olan oto kurtarıcının cinsi. Bu durum aracınızın tipine, ağırlığına, boyuna, yüksekliğine ve mevcut durumuna (arızalı, kazalı, ters dönmüş, tekerler kırık vs) ya da bulunulan konumda oto kurtarıcının manevra imkanına ve çeşidine göre değişebilir. Araç eğer boğazı geçecek ise Oto Kurtarıcının İstinye ya da Sirkeci gemi hattına uygunluğu söz konusu olacaktır. Aracın ağırlığı belli bir kilogramın üzerinde ise oto kurtarıcı Yavuz Sultan Selim köprüsünü kullanacğından dolayı fiyatta farklılık oluşacaktır.

Konum: Mesafe ile karıştırılmaması gereken bir faktör. Aracınızın yoğun trafiğin ortasında mı, otoyolda mı, kapalı bir otoparkta mı, arazide çamurda mı, sel basmış bir yerde mi, tren raylarının üzerinde mi vs kaldığına, manevra yapılabilecek alanın müsaitliğine göre değişir.

Mesafe: Aracınızın alınacağı yerden bırakılacağı yere olan mesafe fiyatlamada ana etkenlerdendir. Elbette mesafe uzadıkça km başı ücret bir miktar düşüş gösterir. Planlanan rota üzerindeki otoyol, köprü, gemi vs geçiş ücretleri de hesaba katılır. Örneğin Beylikdüzü’de aracınız arıza yaptı. Aracınızı oto kurtarıcı ile Zincirlikuyu’daki yetkili servise götürmek istiyorsunuz. Birinci alternatif daha yoğun trafikli ancak daha kısa, ikinci alternatif daha hızlı, ancak otoyol geçiş ücretli ve d10 km daha uzun olacaktır. oto kurtarıcı da talebinize göre fiyatlandırma yapacaktır.

Aracın durumu: Aracın tekerleri kilitlemiş olması, tekerlerin kırık olması, aracınızın çekim işleminde ekstra aparatlar kullanılmasını gerektirebilir. Bazı durumlarda iki oto kurtarıcı birlikte işlem yapmak gerekebilir. Bu durum fiyatı etkileyebilir.

Elbette her durumda sigortanızın size tanıdığı hakları, yani araç çekim ücretinin ne kadarının karşılandığını, sadece arıza durumunda ve en yakın servise kadar mı yoksa limitsiz mi olduğunu öğrenmek, ekstra fiyatlandırmaların içeriğini de detaylandırmakda fayda var.

Akçapınar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Alpağut Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Avdan Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Baraklı Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Basak Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Belenören Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Bıyıklıalanı Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Çayören Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Çukur Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Cuma Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Dağ Demirciler Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Dağdibi Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Davutlar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Dedeler Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Delice Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Denizler Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Durak Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Düvenli Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Epçeler Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Ertuğrulgazi Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Gelemiç Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Gököz Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Harmanalanı Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Harmancık Demirci Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Haydar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Issızören Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Karaardıç Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Kemaliye Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Kıran Işıklar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Kirazlı Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Koca Kovacık Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Kozbudaklar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Küçük Kovacık Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Menteşe Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Pınarcık Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Sofular Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Sorgun Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Uzunöz Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Yağcılar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Yazıbaşı Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Yenice Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Yunuslar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Konum Gönder!