Bursa Orhaneli Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici

Bursa Orhaneli Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Bursa Oto Kurtarıcı, Bursa Oto Kurtarma, Bursa Orhaneli Çekici ve Yol Yardım servisi olarak 7/24 oto kurtarma, oto cekici, yol yardım hizmeti veriyoruz.
Bursa ve çevresinde 7/24 oto kurtarma, oto cekici, yol yardım hizmeti veriyoruz. Yarı yolda kaldığınızda günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

Bugünlerde otomobil teknolojisinin ne kadar ilerlediği hepimizce malum. Buna rağmen otomobillerimizde bulunan akıllı sistemler, elektronik beyinler, patlamış lastikler veya farklı arızalar, sizi her zaman bir oto çekici çağırmaya mecbur bırakabilir.

Böyle bir durumda elbette ki işinin ehli olmuş profesyonel bir oto kurtarıcı çağırmanız gerekiyor. Peki, ulaştığınız araç çekicinin bir yol yardım uzmanı olup olmadığını nasıl bileceksiniz?

İLK KEZ BİR OTO ÇEKİCİ ARACINIZI MI ÇEKİYOR?
Hiçbirimiz kullandığımız aracımızın arızalanmasını, bizi yarı yolda bırakmasını ya da Allah korusun bir kazaya dahil olmayı aklından bile geçirmek istemez.

Bu sebepten bir çoğumuz aracımız bir oto çekici ile yedekleneceği zaman buna hazırlıklı değilizdir. İşte böyle bir durumda kaldığımız zaman eğer ilk defa oto kurtarıcı ile araç çektiriyorsak Bursa Orhaneli En Yakın Çekici olarak bilmeniz gereken önemli hususları sizin için sıraladık;

NEDEN ÇEKİCİ ÇAĞIRMALIYIM
Neden çekici çağırmalıyım diyebileceğiniz ve size göre altı üstü basit bir kaza yaptınız ama kesinlikle bilmeniz gerekiyor ki böyle bir durumda bir yol yardım çağrısında bulunarak oto çekici çağırmak sizin için en doğru tercih olacaktır.

KOLAY VE EKONOMİK ARAÇ ÇEKTİRME
Bir yere giderken veya gelirken ya da gideceğiniz yere hızlı bir şekilde varmaya çalışırken, yani gün boyu çoğunlukla araç kullanıyoruz.

OTO KURTARMA FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?
İstemeyiz tabi ama diyelim ki aracınız yolda kaldı ve aracınızı bir oto kurtarıcıya çektireceksiniz. İster sigorta firmanız ödesin, ister garanti kapsamındaki aracınızın yol yardımı, ister siz ödeyin, bu hizmetin fiyatlandırılmasında hangi faktörlerin etkili olduğunu bilmekte fayda var.

Öncelikle her araç çekim operasyonunda farklılıklar olduğunu, bu farklılıkların fiyatı doğrudan etkilediğini belirtmek lazım. Peki nedir bu farklılıklar;

Aracınızı çekecek olan oto kurtarıcının cinsi. Bu durum aracınızın tipine, ağırlığına, boyuna, yüksekliğine ve mevcut durumuna (arızalı, kazalı, ters dönmüş, tekerler kırık vs) ya da bulunulan konumda oto kurtarıcının manevra imkanına ve çeşidine göre değişebilir. Araç eğer boğazı geçecek ise Oto Kurtarıcının İstinye ya da Sirkeci gemi hattına uygunluğu söz konusu olacaktır. Aracın ağırlığı belli bir kilogramın üzerinde ise oto kurtarıcı Yavuz Sultan Selim köprüsünü kullanacğından dolayı fiyatta farklılık oluşacaktır.

Konum: Mesafe ile karıştırılmaması gereken bir faktör. Aracınızın yoğun trafiğin ortasında mı, otoyolda mı, kapalı bir otoparkta mı, arazide çamurda mı, sel basmış bir yerde mi, tren raylarının üzerinde mi vs kaldığına, manevra yapılabilecek alanın müsaitliğine göre değişir.

Mesafe: Aracınızın alınacağı yerden bırakılacağı yere olan mesafe fiyatlamada ana etkenlerdendir. Elbette mesafe uzadıkça km başı ücret bir miktar düşüş gösterir. Planlanan rota üzerindeki otoyol, köprü, gemi vs geçiş ücretleri de hesaba katılır. Örneğin Beylikdüzü’de aracınız arıza yaptı. Aracınızı oto kurtarıcı ile Zincirlikuyu’daki yetkili servise götürmek istiyorsunuz. Birinci alternatif daha yoğun trafikli ancak daha kısa, ikinci alternatif daha hızlı, ancak otoyol geçiş ücretli ve d10 km daha uzun olacaktır. oto kurtarıcı da talebinize göre fiyatlandırma yapacaktır.

Aracın durumu: Aracın tekerleri kilitlemiş olması, tekerlerin kırık olması, aracınızın çekim işleminde ekstra aparatlar kullanılmasını gerektirebilir. Bazı durumlarda iki oto kurtarıcı birlikte işlem yapmak gerekebilir. Bu durum fiyatı etkileyebilir.

Elbette her durumda sigortanızın size tanıdığı hakları, yani araç çekim ücretinin ne kadarının karşılandığını, sadece arıza durumunda ve en yakın servise kadar mı yoksa limitsiz mi olduğunu öğrenmek, ekstra fiyatlandırmaların içeriğini de detaylandırmakda fayda var.

300 Evler Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Ağaçhisar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Akalan Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Akçabük Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Altıntaş Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Argın Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Balıoğlu Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Başköy Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Belenoluk Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Çeki Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Celepler Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Çınarcık Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Çivili Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Çöreler Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Dağgüney Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Deliballılar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Demirci Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Dere Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Dündar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Emir Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Erenler Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Esentepe Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Eskidanişment Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Fadıl Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Fevzipaşa Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Firoz Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Gazioluk Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Gazipaşa Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Girencik Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Göktepe Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Göynükbelen Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Gümüşpınar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, İkizoluk Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, İsmetpaşa Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Kabaklar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Kadı Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Karabekirpaşa Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Karaoğlanlar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Karasi Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Karıncalı Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Koçu Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Küçükorhan Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Kusumlar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Letafet Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Mahaller Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Nalınlar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Orta Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Osmaniyeçatak Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Sadağı Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Semerci Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Serçeler Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Sırıl Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Söğüt Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Şükriye Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Süleymanbey Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Tepecik Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Topuk Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Yakuplar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Yenidanişment Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Yeşiller Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Yörücekler Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Konum Gönder!