Bursa İznik Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici

Bursa İznik Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Bursa Oto Kurtarıcı, Bursa Oto Kurtarma, Bursa İznik Çekici ve Yol Yardım servisi olarak 7/24 oto kurtarma, oto cekici, yol yardım hizmeti veriyoruz.
Bursa ve çevresinde 7/24 oto kurtarma, oto cekici, yol yardım hizmeti veriyoruz. Yarı yolda kaldığınızda günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

Bugünlerde otomobil teknolojisinin ne kadar ilerlediği hepimizce malum. Buna rağmen otomobillerimizde bulunan akıllı sistemler, elektronik beyinler, patlamış lastikler veya farklı arızalar, sizi her zaman bir oto çekici çağırmaya mecbur bırakabilir.

Böyle bir durumda elbette ki işinin ehli olmuş profesyonel bir oto kurtarıcı çağırmanız gerekiyor. Peki, ulaştığınız araç çekicinin bir yol yardım uzmanı olup olmadığını nasıl bileceksiniz?

İLK KEZ BİR OTO ÇEKİCİ ARACINIZI MI ÇEKİYOR?
Hiçbirimiz kullandığımız aracımızın arızalanmasını, bizi yarı yolda bırakmasını ya da Allah korusun bir kazaya dahil olmayı aklından bile geçirmek istemez.

Bu sebepten bir çoğumuz aracımız bir oto çekici ile yedekleneceği zaman buna hazırlıklı değilizdir. İşte böyle bir durumda kaldığımız zaman eğer ilk defa oto kurtarıcı ile araç çektiriyorsak Bursa İznik En Yakın Çekici olarak bilmeniz gereken önemli hususları sizin için sıraladık;

NEDEN ÇEKİCİ ÇAĞIRMALIYIM
Neden çekici çağırmalıyım diyebileceğiniz ve size göre altı üstü basit bir kaza yaptınız ama kesinlikle bilmeniz gerekiyor ki böyle bir durumda bir yol yardım çağrısında bulunarak oto çekici çağırmak sizin için en doğru tercih olacaktır.

KOLAY VE EKONOMİK ARAÇ ÇEKTİRME
Bir yere giderken veya gelirken ya da gideceğiniz yere hızlı bir şekilde varmaya çalışırken, yani gün boyu çoğunlukla araç kullanıyoruz.

OTO KURTARMA FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?
İstemeyiz tabi ama diyelim ki aracınız yolda kaldı ve aracınızı bir oto kurtarıcıya çektireceksiniz. İster sigorta firmanız ödesin, ister garanti kapsamındaki aracınızın yol yardımı, ister siz ödeyin, bu hizmetin fiyatlandırılmasında hangi faktörlerin etkili olduğunu bilmekte fayda var.

Öncelikle her araç çekim operasyonunda farklılıklar olduğunu, bu farklılıkların fiyatı doğrudan etkilediğini belirtmek lazım. Peki nedir bu farklılıklar;

Aracınızı çekecek olan oto kurtarıcının cinsi. Bu durum aracınızın tipine, ağırlığına, boyuna, yüksekliğine ve mevcut durumuna (arızalı, kazalı, ters dönmüş, tekerler kırık vs) ya da bulunulan konumda oto kurtarıcının manevra imkanına ve çeşidine göre değişebilir. Araç eğer boğazı geçecek ise Oto Kurtarıcının İstinye ya da Sirkeci gemi hattına uygunluğu söz konusu olacaktır. Aracın ağırlığı belli bir kilogramın üzerinde ise oto kurtarıcı Yavuz Sultan Selim köprüsünü kullanacğından dolayı fiyatta farklılık oluşacaktır.

Konum: Mesafe ile karıştırılmaması gereken bir faktör. Aracınızın yoğun trafiğin ortasında mı, otoyolda mı, kapalı bir otoparkta mı, arazide çamurda mı, sel basmış bir yerde mi, tren raylarının üzerinde mi vs kaldığına, manevra yapılabilecek alanın müsaitliğine göre değişir.

Mesafe: Aracınızın alınacağı yerden bırakılacağı yere olan mesafe fiyatlamada ana etkenlerdendir. Elbette mesafe uzadıkça km başı ücret bir miktar düşüş gösterir. Planlanan rota üzerindeki otoyol, köprü, gemi vs geçiş ücretleri de hesaba katılır. Örneğin Beylikdüzü’de aracınız arıza yaptı. Aracınızı oto kurtarıcı ile Zincirlikuyu’daki yetkili servise götürmek istiyorsunuz. Birinci alternatif daha yoğun trafikli ancak daha kısa, ikinci alternatif daha hızlı, ancak otoyol geçiş ücretli ve d10 km daha uzun olacaktır. oto kurtarıcı da talebinize göre fiyatlandırma yapacaktır.

Aracın durumu: Aracın tekerleri kilitlemiş olması, tekerlerin kırık olması, aracınızın çekim işleminde ekstra aparatlar kullanılmasını gerektirebilir. Bazı durumlarda iki oto kurtarıcı birlikte işlem yapmak gerekebilir. Bu durum fiyatı etkileyebilir.

Elbette her durumda sigortanızın size tanıdığı hakları, yani araç çekim ücretinin ne kadarının karşılandığını, sadece arıza durumunda ve en yakın servise kadar mı yoksa limitsiz mi olduğunu öğrenmek, ekstra fiyatlandırmaların içeriğini de detaylandırmakda fayda var.

Aydınlar Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Bayındır Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Beyler Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Boyalıca Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Çakırca Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Çamdibi Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Çamoluk Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Candarlı Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Çiçekli Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Derbent Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Dereköy Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Dırazali Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Elbeyli Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Elmalı Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Eşrefzade Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Göllüce Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Gürmüzlü Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Hacıosman Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Hisardere Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Hocaköy Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, İhsaniye Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, İnikli Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Karatekin Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Kaynarca Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Kırıntı Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Kutluca Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Mahmudiye Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Mahmut Çelebi Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Mecidiye Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Müşküle Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Mustafa Kemal Paşa Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Mustafalı Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Nüzhetiye Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Ömerli Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Orhaniye Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Osmaniye Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Sansarak Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Sarıağıl Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Selçuk Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Şerefiye Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Süleymaniye Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Tacir Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Yeni Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Yenişerefiye Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Yeşil Camii Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici, Yürükler Oto Kurtarıcı Kurtarma Çekici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Konum Gönder!